| Obercatalin a întrebat:

Buna seara cum as putea gasi o persoana doar după numele de familie

6 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Incearca pe google/facebook/si in ultima instanta la Evidenta populatiei.
Sarbatori fericitehappy

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Întreabă la secţia de poliţie, ori la primărie.Ei ţin evidenţa tuturor.

| Fatamuntilor a răspuns:

La evidenta populatiei, dar va trebui sa ai ceva date in plus pentru exista persoane care au acelasi nume de familie sau chiar acelasi prenume.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe facebook...Si asa in ziua de azi facebook-u e ca un fel de buletin

| CookieStar a răspuns:

Întreabă la secția de poliție, o găsești cu siguranță acolo.

| Obercatalin explică:

Mersi