| Bogdannn96 a întrebat:

Se apropie ziua prietenei mele si nu stiu ce sa ii iau. Imi puteti da cateva idei va rog? (ceva mic si frumos, fara haine). Multumesc

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un colier in forma de inima (nu trebuie sa fie metal pretios), flori, ciocolata, un animalut de plus pe care scrie "te iubesc", un album foto cu poze cu voi etc. Sper macar una din cele de mai sus sa fie o idee buna puppy dog eyes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un colier cu initiala ta/a ei sau in forma de inima, un inel dragut, o bratara cu numele ei sau o bratara simpla, dar eleganta, un buchet de trandafiri;
Un ursulet de plus cu o inimioara sau ceva pe care sa scrie "I love you".
O cutie de bomboane: Merci, Rafaello, Milka (inimioara) etc.
Un album cu cantaretul/trupa ei preferata
O trusa de machiaj
Un bibelou frumos etc.
Alege si tu...care ti se pare mai convenabil si mai potrivit.
Bafta!kiss

| papusica987 a răspuns:

Buna:
un set cu cercelusi si lantic.
un ceas
un parfum
un tortbig grin
o geanta
un set pentru corp cu lotiune ulei etc...
un inel
un ursulet
sau ii poti face ceva mai original scrii pe o foaie niste motive pentru care o iubesti si apoi bagi foaia intr-un plic, ii mai iei un buchet de flori si gatalove struck o sa aprecieze!

| ParadiseCaroline a răspuns:

Haine nu te sfatuiesc doar daca stii foarte bine ce gusturi are.De preferabil un buchet frumos de flori ( depinde ce flori prefera) trandafiri rosi sau albi sunt o alegere potrivita. Daca ai un buget mai marisor pe langa buchet poti sa ii i-ei o bratara finuta de aur sau argint(depinde de buget si preferintele ei) sau daca nu chiar si o jucarie de plus in cazul in care e mai copilarosa(nu ai mentionat varsta). Mult succes si o relatie fericita in continuare.PS:la multi ani prieteneihappy

| YourFrinedlyNeighborhoodAtheistman a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=4oxQQHsuVTY

Fă-i flori origami. Materialul ieftin, poţi face şi din foaie A4 xerox. Şi nu e greu deloc. :)

| madalina1908 a răspuns:

Pai ai putea sa ii iei un lantisor din argint sau aur de care crezi ca ii sta mai bine, sau un ursulet de plus, sau daca o iubesti mult poti sa ii iei ca un fel de perina mica care scrie te iubesc, sau daca crezi ca e bine poti sa ii iei si o rama si sa pui o poza cu voi doi!happy Succes!happy

| Rinni a răspuns:

Buna happy! un buchet de trandafiri rosii sau albi love struck, ciocolata milka in forma de inima, un plus, o perina si pe ea sa fie poza cu voi, o poza cu voi doi sa fie rama mare, sa o ceri in casatoriehee hee sau...ce si-a dorit ea de mult sa primeasca! Funda? big grin