| Ervin_Mert_1994 a întrebat:

Buna seara, vreau un sfat in afara de ce am primit: du-te la sala, iesi pe afara mai des ceva nou va rog.
Nu am prietena de cativa ani, nu inteleg, unele fete spun ca as fi urat, nu inteleg ce ar insemna urat pentru ele, ca port ochelari? Habar nu am ce pot face sa am si eu o prietena, dar una sa stie sa iubeasca?

5 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Atitudinea prietene, atitudinea

| Ervin_Mert_1994 explică (pentru Doub):

Prietene ma comport cat pot eu de bine
si nimic

| Doub a răspuns (pentru Ervin_Mert_1994):

Reinvetează-te
înseamnă că greşeşti undeva

| nugasescusernameliber a răspuns:

Lasa sa vina totul de la sine, nu te mai concentra pe faptul ca nu ai prietena, cu cat esti mai "disperat" cu atat le alungi mai tare. Vezi-ti normal de viata si vei vedea ca se v-a intampla cand nu te astepti. Ce daca ai ochelari? nu sunt fete cu ochelari? nu sunt fete care au nevoie de sala? Fi doar mai sigur pe tine, chiar nu ai nimic de oferit? Cine va te v-a aprecia, fi sigur, e doar chestie de timp.

| ScarRz a răspuns:

Coboara-ti standardele, arata ca esti interesat dar cu o tenta mica de indiferenta, cu bun simt dar cu o tenta mica de badaran