| Onofrei_Andreea_2000 a întrebat:

stie cineva niste desene mai vechi, sora mea mai mica vrea sa se uite si nu stie la ce. happy

Răspuns Câştigător
| IseeVoices a răspuns:

Tom si Jerry, Familia Flinstones, Yu-gi-Oh, Ce-i cu Andy, Scooby-doo, Copii de la 402, Familia Addams, Kid vs Kat, Pilotii Nascar

6 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Naruto e de acum mai mult de un deceniu. Ii recomand sa se uite la Naruto si dupa la Naruto Shippuen care continua si azi cu episoadele. Sunt extraordinar de complexe seriile, mai ales shippuden. Seria care m-a facut sa plang de cele mai multe ori la ea laughing Anime-ul are un character developement extraordinar, o multime de personaje, extrem de multe, si o actiune extraordinar de complexa. Este ceva unic. Cum ziceam mai ales shippuden.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alpha Team Of Machines

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

*On
Alpha Team On Machines

| YesorNo a răspuns:

Ciocănitoare Whody, Tom si Jerry, Chowder, Viața cu Louie, Bibi, Arthur, Marta vorbăreața, Spioanele, Familia Jetson, etc

| vampyremisa a răspuns:

Daca vrei, poti sa-i arati familia de ce(sper ca asa se numea), autobuzul magic, ce-i cu andy, W.I.T.C.H.

| p5ych0 a răspuns:

Viata cu Louie, Copii de la 402, Ce-i cu Andy?, Tutnestein, Pisoiul Eek, Piratul Jack cel teribil, W.I.T.C.H, Sonic X, Dosarele Secrete ale Câinilor Detectivi, Gadget și Gadgetinii, Robogandacelul.