| anonimousanimat a întrebat:

Buna sunt baiat am 13 ani si imi place de o fata, dar nu i-am zis. Eu tot timpul o vorbeam pe la spate ca toti sa creada ca nu o plac.Asa si ea ma ignora. Oare ei îi place de mine?

6 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

E urat ce ai facut. Puteai pur si simplu sa te arati indiferent si atat ca sa vada restul ca nu o placi.

| T0T a răspuns:

Dacă o placi de ce ai vrea să nu se știe? Realizezi că ești un idiot? Ok, înțeleg, ți-ar fi rușine să i-o spui, dar dacă deja o faci să înțeleagă pe dos e o problemă aici.

| Doub a răspuns:

Nu, nu te place.

| Innsbruck a răspuns:

Pai daca o vorbesti pe la spate, cum sa te placa? E un gest foarte urat!

| LalaPupici a răspuns:

Aoleo.Săracă fata sigur crede ca tu o urăști și probabil nu te va ierta...CE A FOST ÎN MINTEA TA? Cel mai urat gest ever este sa barfesti. ....Scuze dacă m-am cam rățoit la tine dar știu cum este sa fi barfit/a.......Noroc

| lionkuta a răspuns:

Pai normal daca ea a aflat