| anonim_4396 a întrebat:

Sunt in clasa a 6-a si am un coleg de care sunt obsedata,dar nu prea arat asta...
Infine!
Aseara am visat ca a venit la mine si a zis ca nu are rost sa avem o relatie deoarece suntem mici, iar eu l-am aprobat... Apoi am stat impreuna si ne-am imbratisat foarte mult.
Eu am mai fost cu el de 2 ori, dar acum, cand este 10 februarie ma gandesc incontinuu la el (vine Valentine's) si acum chiar am plans deoarece imi doresc foarte mult sa ne cuplam, dar nu cred ca el simte ceea ce simt eu acum pentru el...
Cred ca am picat intr-un fel de depresie...
Va roog ajutati-ma! Va dau funda!
Simt ceva foarte puternic pentru el...

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

De obicei nu cred in vise dar ce ti-a spus in vis sa stii ca are dreptate.Prea devreme sa te gandesti la dragoste la varsta ta.Vei avea timp toata viata.Acum prioritatea voastra este scoala.
P.S. Traieste-ti copilaria, asa cum e.
Cand vei fi adult vei dori sa mai fii copil.

6 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

"Aseara am visat ca a venit la mine si a zis ca nu are rost sa avem o relatie deoarece suntem mici"... ia uite, ce corect si matur gandeste colegul tau!

Ah, stai, era doar in vis... big grin

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Oooo,depresie la 12 ani, din dragoste.Ce trist... laughing Pune mana pe carte si lasa tristetea, la varsta ta singura dragoste posibila sunt papusile laughing

| Doub a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Băi, tu nu înţelegi suferinţa fetei, vaaai. laughing

| EneCristian a răspuns:

Chiar fi sa nu te cuplezi? sa fiti doar prieteni( oricum la varsta asta nu e nimic intre voi) deci petrece ceva timp cu el asa ca amici dupa cateva zile sau luni te saturi tu.

| spaghetty a răspuns:

Esti clasa a 6a copila!

| slayer678 a răspuns:

Traieste-ti copilaria, lasa baietii!