| ZuZuShow a întrebat:

Bună, TPU! Aș dori și eu un citat/status frumos prin care să dau de înțeles fostei iubite că am uitat-o și că sentimentele mele față de ea au murit.
Mă puteți ajuta? Ofer fundă.
Mulțumesc anticipat!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Noi iti dam statusuri ca nu e bai dar tu esti constient ca n-ai uitat-o din moment ce vrei sa-i arati ca esti bine si nu te mai intereseaza de ea, nu? :))

https://www.youtube.com/watch?v=ZmIJkUyF_9Y

| AndyLavy a răspuns:

Indiferenta este raspunsul happy

Răspuns utilizator avertizat
| Wukii a răspuns:

Zi-i direct în față ce vrei să-i spui.
N-ai nevoie de citate sau statusuri...

| ArthurKn a răspuns:

N-am sa-ti dau un citat pentru ca nu-mi vine in minte la ora asta. Dar am sa-ti dau niste versuri :
''I feel so much better
Now that you're gone forever
I tell myself that I don't miss you at all
I'm not lying, denying that I feel so much better now
That you're gone forever