| antonia15022005 a întrebat:

Buna TPU.Am 2 intrebari:
1.Stie cineva de ce a fost anulat avionul de azi koln-Timisoara
2.mama mea trebuia sa ajunga azi la 15 dar s-a anulat zborul.acum trebuie sa ajunga la 10 in seara asta.stie cineva ce pot face sa treaca timpul mai repede?
2 e mai URGENT.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avionul a fost anulat deoarece Nemtii nu ii suporta pe Romani.

| antonia15022005 explică (pentru anonim_4396):

HAhahahaa.STUPIDA gluma ta. Avionul pentru. Dorthmund(am gresit eu nu era koln)venea de la craiova.si aeroportul de la Craiova era inzapezit.a durat vreo 1 sau 2 ore sa il dezapezeasca si de la 17 la19 au fost alte avioane si au putut sa plece numa la 20. a ajuns la 22 pentru ca dureaza pana inti intro camera dupa astept vreo juma de ora si bla bla bla.

| anonim_4396 a răspuns (pentru antonia15022005):

Nu contează, nu-i suport pe Romani. De-aia zic de nemţi, şi eu provin de acolo laughing