| ღღღyloveyouღღღ a întrebat:

Buna TPU am mare nevoi de ajutor! Se apropie 8 martie si nu stiu ce sa ii fac mamei! I-am facut ceva dar a vazut surpriza sad Nu vreau bijuteri, creme, farduri, parfumuri etc. as vrea ceva manual, gen origami, ceva deosebit! Va rog mult am mare nevoie de ajutorul vostru!
FUNDITA! :X

Răspuns Câştigător
| Nicole a răspuns:

Salut.
Cea mai draguta felicitare handmade pe care am vazut-o pina acum
http://www.youtube.com/watch?v=su-3T3sd4r0&feature=related
si in afara de asta i-a un buchetel de lalele.
Pupici.

4 răspunsuri:
| AdrenalinaPuraLaMaXim a răspuns:

Poti sa-i faci o prajitura, sau un animalut din plastilina, sau sa-i scrii o poezie...

| anaaa023 a răspuns:

Http://www.clopotel.ro/......nd-97.html sper sa iti placa! funda?