| Aelistas_Aky_1987 a întrebat:

Bună TPU am nevoie de ajutorul vostru ași vrea sa o cer pe iubita mea de soție intru'n mod frumos ajutati-mă va rog

3 răspunsuri:
| William a răspuns:

As nu asi.

| R0R0 a răspuns:

Aranjeaza sa va intalniti undeva. Tu sa nu apari, ea sa astepte si sa te sune. Tu nu raspunzi. Apoi iese furioasa.Dar cand iese peste ce da? Tu, in genunchi, cu o cutie -in cutie inelul- in mana.
Apoi ii adresezi intrebare "Vrei sa devenim din 2 suflete unul? "

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://imgur.com/wLKs6IC
(dacă o faci personalizată şi textul în română, o să fie mult mai original)
https://www.youtube.com/watch?v=Mk7-GRWq7wA (melodia poţi să o alegi tu, sau să faci un playlist drăguţ).
Încearcă asta, e ceva creativ şi inedit.
Gen, staţi seara la o cană de ciocolată caldă, ascultaţi muzică bună, vorbiţi şi apoi vine ceva total neaşteptat.
Atunci poţi să-i spui ceva învăţat, să o dai pe spate.
"Mi-am dat seama că atunci când sunt acasă dar tu nu eşti aici nu mă simt bine, însă când tu eşti lângă mine, oriunde ar fi asta mă simt ca acasă.
Şi am realizat că vreau să simt asta pentru tot restul vieţii.
Niciodată nu am fost speriat că o să pierd ceva în viaţă, dar acum ştiu de ce, niciodată nimic din viaţa mea nu a însemnat atât de mult cât însemni tu pentru mine."
Sau o scoţi la cină plictisitoare te aşezi în genunchi şi îi spui "Te căsătoreşti cu mine?", boring.