| alexa_1346 a întrebat:

Am nevoie de un sfat de la voi! Cum tot vine Valentine`s day as vrea sa ii fac un cadou la iubitul meu, dar nu stiu ce ii iau, de fapt am luat un parfum dar as mai dori sa mai pun ceva pentru ca mi se pare simplu! Multumesc! vreun sfat?!

Răspuns Câştigător
| Anna1902 a răspuns:

O cana in forma de inimioara love struck
O poza cu voi 2 intr-o rama cu inimioare.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Un gel de dus STR8.

| iurii75 a răspuns:

Cele mai bune cadouri nu sânt cele mai scumpe făcute cu ocazia anumitor zile, când din partea tuturor se aşteaptă să ofere ceva (singurii care au de câştigat ceva sânt comercianţii), ci ceva simplu, spontan, care arată un interes sincer faţă de persoana dată.