| Maritaprintesa a întrebat:

Am o intrebare cum gasesc informatii despre o persoana dupa nume pe google?(o persoana obisnuita nu o vedte sau altceva)...multumescc...dau funda :*

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Introduci numele si daca mai ai si alte informatii gen oras le pui una cate una, si cauti dupa fiecare. Poti incerca si cu ghilimele gen "Ion Popescu" sau "Popescu Ion". Poti incerca si in pagini albe daca stii orasul si numele nu este foarte comun.

3 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Poti sa o cauti din contul tau de Facebook.

| johnnny123 a răspuns:

Google nu este Serviciul de Evidenta a Populatiei. Este un motor de cautare care gaseste doar lucrurile scrise pe internet.

Daca acea persoana apare mentionata pe undeva sau are vreo activitate pe internet sub numele sau real (cont de facebook, profil pe anumite situri, vreun anunt postat, etc), atunci ai sanse. Daca nu, nu

| Neuronul a răspuns:

Apelează la cei de la S.R.I raised eyebrows