| Antonio_3604 a întrebat:

Am si eu 2 intrebari( la care stiu raspunsurile dar vreau sa mai aud si raspunsurile altora)! 1. Care e succesul unei relatii de lunga durata
2. Cum sa nu devii plictisitor intr-o relatie. Ms astept raspunsurile voastre. O zi buna

Răspuns Câştigător
| YourDailyApple a răspuns:

1. Comunicarea, iubirea, fidelitatea.
2. Iesind din monotonie, incercati mereu lucruri noi si fiti spontani.

4 răspunsuri:
| Linda a răspuns:

Sa fie doi oameni interesanti. Sa stie ce vor de la viata. Daca functioneaza bine impreuna sa se dedice pe viata relatiei.

| max_4494 a răspuns:

1.statornicia sentimentelor si sinceritatea
2.sa fi mereu ca in prima zi dar in acelasi timp altul.Monotonia distruge orice relatie.

| Marcelino a răspuns:

2. Secretul e sa o impresionezi mereu cu ceva nou, complimente, glume, flori, sa nu iesiti mereu in aceleasi locuri, trebuie sa o surprinzi cu lucruri marunte, sa fiti deschisi si sa aveti multe subiecte de vorbit(sa fiti deschisi).winking

| isabella_1263 a răspuns:

Nu cred neaparat ca exista un anume secret, sau ca il poti numi in vreun fel, cred ca pentru o relatie de durata trebuie sa fii tu insuti, sa fii natural.
iar la a 2'a intrebare... cred (cel putin din punctul meu de vedere este valabila chestia) sa fii spotan, inventiv, sa stii sa te descurci in orice imprejurare, sa gaseste metode noi de distractie