| jass13 a întrebat:

am si eu o intrebare : Mie imi placea de un baiat nu am mai rezistat si i-am spus ca imi place de el dar lui nu ii placea. Asa ca am incercat sa inteleg si am plecat....Totul s-a intamplat acum 3 luni ( P.S a fost singurul baiat pe care l-am iubit cu adevarat )Acum nu mi-l pot scoate din cap. Spuneti-mi va rog ce sa fac...

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Deocamdata faci tot ce poti sa nu te mai gandesti la el. Te ocupi de scoala, de pasiuni, iesi cu prietenele. Timpul le rezolva pe toate.
Si ai incredere in tine, sunt multi baieti care te considera frumoasa si si-ar dori sa fii prietena lor.

10 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Îți găsești altul. Oricum cu voință ar trebui să poți să ți-l scoți din minte și singură.

| jass13 explică (pentru T0T):

De gasit altul nu pot pentru ca niciodata nu sunt indeajuns de buna pentru cineva(nici cum arat... nici cum arat crying(( ) Si treaba cu vointa nu pot orice as incerca pentru ca nu stiu dor pe el l-am iubit cu adevarat...

| T0T a răspuns (pentru jass13):

Dacă pleci de la ideea că nu poți nici nu vei putea. Atât am mai avut de zis.

| MskDesign a răspuns:

Nu trebuie sa faci nimic! Timpul le va rezolva pe toate.

| Morenna10 a răspuns:

Cauta-ti altu

| jass13 explică (pentru Morenna10):

Morenna tu sigur ai dat raspunsul doar sa fie acolo! Nu poooot

| Morenna10 a răspuns (pentru jass13):

Nu am dat raspunsul numai ca sa fiu acolo, alta solutie nu prea este, trebuie sa iti ti mintea ocupata, si asta e singura solutie care mi se pare buna.

| ely2005 a răspuns:

Uite sfatul meu...
Cum sa fi frumoasa:

puneti parul in bigudiuri.Da-te cu parfum dulce pune o pereche de jeansi pe tine un tricou cu inimioare o pereche de tenisi cu inimioare si cand te va vedea baiatul de care iti place se va indragosti de tine.

Daca nu merge atunci uita de el

Si mie mi-a placut de un baiat dar am trecut peste.

Sper sa fiu de ajutor!