| denisaaa611 a întrebat:

Buna,TPU! As avea nevoie de niste idei de cadouri pentru prietenul meu. As dori niste idei originale si cand spun originale exclud(perna cu poza noastra,un glob cu poza noastra,bilet la film, etc). Multumesc!

8 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Mie mi-ar placea un ceas mecanic d-ala clasic.

| anonimg a răspuns:

Cartea "Gândește cutezător" de pe site-ul viatasisanatate.ro

| AliGab a răspuns:

Pai...ai putea sa te gandesti daca prietenul tau are nevoie de vreun obiect practic pe care sa ti-l poti permite (de ex. un briceag multifunctional). Daca vrei sa iei ceva simbolic, poti incerca un tricou cu o inscriptie care crezi ca i-ar placea, daca are un hobby poti sa ii cumperi un obiect din aceasta sfera pe care sa ti-l poti permite si pe care el nu il are. Daca exista vreun obiect pe care il foloseste in mod frecvent si s-a uzat mult astfel incat urmeaza sa se rupa/strice, ai putea sa ii cumperi obiectul respectiv etc. Succes

| Trandafirii a răspuns:

Cumpara i un parfum, o geaca de piele, o rama foto etc rr

| denisaaa611 explică:

Mentionez ca suntem la inceputul relatiei dar ne cunostem de ani buni.Ma gandeam sa-l surprind dimineata cu multe biletele pe masina..Alte idei de genul?

| SkyPilot a răspuns (pentru denisaaa611):

Daca tot te deranjezi dimineata, ce ai zice de un sarut pasional cand iese din casa?

| denisaaa611 explică:

Alte idei?

| AmiPierceP a răspuns:

Scrie pe niste biletele o suta de lucruri pentru care il iubesti si pune-le intr-un borcan dragut.O sa-i placahappy