| Gabrielasiminapitica a întrebat:

As vrea sa i fac mamei mele o surpriza mamei mele de 8 martie.. Vreau sa fie ceva gen sa i scriu pe niste biletele pe scara blocului ca sa orice mai sus unde v-a avea o surpriza sau asa ceva..as vrea idei si as mai vrea si sa mi ziceti cand v-a ajunge sus la apartament ce surpriza v-a avea. Multumesc! Dau funda!

Răspuns Câştigător
| Kenwill a răspuns:

Pai tu chiar vrei sa stim ce surpiza i-ar placea mamei tale?
Poti folosi niste petale de trandafir pus in biletele sau pe langa si un mesaj care se completeaza pe masura ce ea gaseste biletelele. Uite daca vrei plagiazalaughing
Iti zic eu ceva
"Astazi m-am gandit si m-am framantat" dupa pe alt biletel "ce cadou mamei mele sa ii fac" again...pe alt biletel "Dar orice cadou i-as face" next "stiu ca nimic nu se poate compara cu iubirea cu care ea m-a crescut" next "asa ca mai mult nu pot spune decat" next "TE IUBESC MAMA!"
Mama, ce poet sunt si nici macar nu stiam *sarcasm*laughing
Si unde vrei ca ea sa ajunga la final acolo pui tu cadoul tau, frumos impachetat si dupa ce il deschide si vede iti faci aparitia si tu si bla bla bla love and stuff, k?
Got it?
Si vezi sa nu scrii cu greseli gramaticale ca strici totul!
Si imi ramai datoare pentru ca m-am gandit la textul ala frumos si plin de iubire care imi face greatatongue
Take care little kiddo...you're a good kid cool

| ivanhoe a răspuns (pentru Kenwill):

Pe scara blocului locuiesc mai multe mame. Ar fi foarte dezamagite cand vor vedea ca inscriptiile respective nu li se adreseaza lor. Trebuie specificat de la bun inceput la care mama se face refera...

| Kenwill a răspuns (pentru ivanhoe):

Da pai mno, sa le pune chiar inainte ca mama ei sa ajunga acolo!tongue
*LOGIC SKILLS*cool

| Gabrielasiminapitica explică (pentru Kenwill):

Mersi!

| Kenwill a răspuns (pentru Gabrielasiminapitica):

You're welcome kiddotongue