| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU cand intrebi o fata daca ii place de acel baiat si ea zice"nu" razand si zambind. acel "nu" razand si zambind inseamna ca ii place de el sau chiar nu ii place?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Cand o fata spune "NU" chiar inseamna NU, indiferent ca zambeste sau plange!
Invatati-va sa acceptati raspunsul care-l primiti si sa nu-i mai dati voi conotatii intortocheate, a fost un raspuns negativ, deci categoric NU!

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ca sa-si dea false sperante sa poata profita de tine de asta

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Rasul ca si zambitul e de mai multe feluri, cel putin 2.

| WaterDrop a răspuns:

Daca te refuza cineva, oricine ar fi, asta nu inseamna ca nu poti continua sa faci ce iti doresti cu acea persoana sau fara ea happy Baga bine asta la cap.Iar in cazul femeilor, in 80 % din cazuri, nu = nu m`ai convins indeajuns de tare ca vrei acel lucru.

| 40Andreeeeea a răspuns:

Ii place, dar a spus nu deoarece e rusine sa spuna daca il place sau nu.