| mihaicelsfant a întrebat:

când ma joc League of legdens ma tot scoate, de ce? când intru in meci, peste 20 min. ce pot sa fac?

7 răspunsuri:
| andy95summer a răspuns:

Reinstalereaza si daca nici asa nu merge cere ajutor la Riot

| mihaicelsfant explică (pentru andy95summer):

Cum dau de roit?

| andy95summer a răspuns (pentru mihaicelsfant):

L-ai reinstalat? daca nu o mers trimite un ticket aici: https://support.riotgames.com/hc/ro

| larissa21 a răspuns:

Pentru ca la inceput ai intrat in meciuri si ai iesit inainte sa se gate meciul :* cu cat iesi tot mai des, cand incepi meciurile va trebui sa astepti cateva minute :3