| RichardHammondN1Fan a întrebat:

big grin Se apropie aniversarea parintilor mei si as dori sa imi dati niste idei de cadouri care sa fie pana in 200 lei big grin Cele mai bune primesc funda big grin
Multumesc anticipat! :*

Răspuns Câştigător
| gabryela_2772 a răspuns:

Felicitare,ciocolata,flori.
pup love strucklove strucklove strucklove struck

3 răspunsuri:
| Piticutsss a răspuns:

O cina romantica pentru amundoi din partea tahee hee:* ar fi dragut

| Shatzie a răspuns:

O rama digitala pe care sa pui cele mai misto poze de familie. Sau cu ei doi.

| AnnaAbba a răspuns:

O rama foto in care sa pui o fotografie cu un moment special din viata lor cum ar fi ziua nuntii lor. Sau sa faci ceva de mana. Sau poti sa pregatesti o cina romantica la un restaurant sau acasa si rogi pe cine sa gateasca, dar nu pe mama.