| anonim_4396 a întrebat:

Este pacat din punct de vedere religios sa am o relatie cu unchiul meu vitreg stiind ca fratele lui are un copil cu mama mea? Eu avand practic un frate vitreg,iar mama mea nefiind casatorita religios sau civil cu tatal meu vitreg. Fara jigniri, va rog frumos.

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Pacatul este daca ratezi o relatie pentru barfele babelor din sat...

| danay72 a răspuns:

Dacă ați fi avut legături de sânge era o problema din punct de vedere genetic. Dar e important să fiți morali.

| NobodyOmy a răspuns:

Din punct de vedere religios este mare pacat sa faci asa ceva.