| Monyyyyy a întrebat:

Bună TPU eu am fost adoptată cu fratele meu care e acuma un hoț etc Faza e ca nu mie frate de tată nu cred,părinții mei adoptivi așa cred, ei știu ca mamă biologică o avut amanți etc.Eu am mai avut un frate geaman dar din câte am auzit a murit sad Pe fratele meu asta nu îl suport etc Credeti ca are ceva ca atunci când voi crește nu mai Vreau să îl văd? A făcut f multe și nu cred ca mie de tată nu semănam mai ales la comportament Dau funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tu crezi, atunci este un lucru foarte bun asa ca nu are nimic daca o sa fii mai distanta cu el, totusi ar trebui sa ai o discutie mi serioasa cu parintii tai adoptivii.
Sper ca ti-am fost cat de cat de ajutor! Ai grija de tine!

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Dacă tu nu vrei să-l vezi e OK. Dar ce te faci când o vrea el să te vadă?

| R0R0 a răspuns:

O sa poti renunta la el.Nu o sa te oblige nimeni sa il mai suporti, daca tu nu vrei.

| EneCristian a răspuns:

Este complet okei atata timp cat tu crezi ca nu are rost sa vorbesti cu el e alegerea ta.