| Crissuletsu a întrebat:

Buna TPU.In curind va fi ziua prietenei mele(cea mai buna, pot sa spun ca imi e ca o sora)si nu stiu ce sa ii iau.Ma ajutati si pe mine. Aveti vreo idee?
Funda love struck

Răspuns Câştigător
| deeitza a răspuns:

Pai eu i'am facut prietenei mele celei mai buna un puzzle cu noi doua...Sau o fata de perna cu pozele voastre o cana personalizata...[Se fac acolo unde scoti poze, cumperi rame foto, imi scapa acum denumirea

sper ca te'am ajutat:*)

2 răspunsuri:
| ramona1989 a răspuns:

Depinde de bugetul pe care il ai la dispozitie, ii poti cumpara un parfum care ii place ei, o trusa de machiaj, o trusa de unghii, ii poti face o programare la coafor sau ii poti face chiar tu ceva si sa ii scrii o mica scrisorica in care sa ii spui ce reprezinta ea pentru tine

| pavelos a răspuns:

Un colier aa o geanta