| MeGustaSiempreTu a întrebat:

In urma cu ceva timp eu si iubitul meu ne-am desparitit..Prima oara am fost in clasa a 6 a si ne-am impacat in clasa a 8 a.Am stat vreo 2 luni fara vorbim pana cand l-am bagat eu in seama..toate au fost bune pana cand mi-a trmis un mesaj in care imi zicea sa-l las in paceca e intr-o relatie si eu i-am zis ca o sa-l las.I-am povestit asta prietenei mele care l-a sunat si l-a intrebat care e faza cu mesajul.El a zis ca nu stie sa imi fii trmis vreun mesaj. Dupa nu am mai vorbit.Am dat share pe facebook la o chestier in care fata ii zicea baatul ca ii este dor de momentele in care vorbeau si ca ii este dor de el.El a dat like la postare si dupa mi-a trmis mesaj spunandu-mi ca nu e intr-o relatie cu nimeni.Ce sa cred din asta? Mai tine macar un pic la mine? Funda happy :3 >3

Răspuns Câştigător
| danay72 a răspuns:

E bine sa porti o discutie fata in fata cu el ca sa stii despre ce e vorba.Pe situl jw.org sectiunea adolscenti poti gasi articole interesante.

3 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Orienteaza-te spre o alta relatie.Nu-l mai sacai pe baiat.

| Eastwood a răspuns:

Parerea mea este ca isi bate joc de tine. Daca chiar te iubea erati acum impreuna.

| Iamnotme a răspuns:

Nu, eu nu cred că ţine la tine happy