| ZuZuShow a întrebat:

Bună, TPU! Mă puteți ajuta vă rog frumos cu un citat/status prin care să îi dau de înțeles fostei mele iubite că am reușit să o uit și că nu mai simt nimic pentru ea? Ofer FUNDĂ! Mulțumesc anticipat.

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ei ti-as da ceva dar te minti singur.Dovada ce scrii in intrebare.Te-ai gandit la ea.Inca mai simti multe.

| IsabelaIssa a răspuns:

laughing Nu ai reusit sa o uiti, altfel nu te-ar mai fi interesat sa faci astawinking

| express11 a răspuns:

Te-am uitat, dar tot ma gandesc la tine. odata ce-i trimiti statusul, nu ai uitat-o.

| BiuL a răspuns:

Daca vrei sa postezi un status pentru ea e clar ca nu ai uitat-o. Nu te mai minti si apropo ignoranta doare cel mai tare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU.Te pacalesti singur. Odata ce te zbati sa cauti un statutus pentru fosta iubita cum ca ai uitat-o, inseamna ca nu ai uitat-o. Cand reusesti sa o uiti, nu vei mai pune asemenea intrebari.

| ionutz03 a răspuns:

Cum sa te ajutam sa transmiti o minciuna. Nu te da puternic transmitand un mesaj fals.
Asa faceam si eu cand eram prin liceu, trimiteam tot felul de mesaje, dar in schimb ma gandeam tot timpul la ea si aveam de pierdut.

| Wukii a răspuns:

Zi-i direct ce vrei să-i zici.
Fără citate sau statusuri.

Și din câte ai zis tu, nu prea pare că ai uitat-o.