| CataNH a întrebat:

Ma puteti ajuta si pe mine cu niste statusuri de dragoste foarte foarte triste!
Funda

Răspuns Câştigător
| mada1820 a răspuns:

Buna! Te poti simti singur, trist, dar niciodata invins. Poti pierde, poti gresi, poti suferi, dar nu te gandi sa abandonezi. Priveste viata cu ochi de invingator si ai sa vezi cat e de frumoasa! Credeam ca iubirea noastra e unica sub soare. Dar pentru tine n-am fost decat o fata oarecare.Sa stii ca nu-mi lipsesti, imi lipseste doar cel care credeam ca esti.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Uite aici,
http://www.statusbun.com/? cat=1
Te pup!