| andreeadonica a întrebat:

Peste cateva zile este ziua surorii mele si nu stiu ce cadou sa ii iau. Nu stiu cum sa aflu ce isi doreste dar fara sa ii spun direct,, ce iti doresti de ziua ta?,, Va rog ajutati-ma URGENT

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa îi iei un parfum. Poate stii care sunt cele pe care le foloseste ea de obicei, sau fa-i o surpriza.Dar pe langa asta eu as opta si pentru un cadou personalizat:un borcanas in care sa pui bucatele de hartie legate cu fundite pe care sa scrii motive pentru care o iubesti(borcanasul sa aiba o eticheta pe care sa scrie Reasons why I love you)-cauta idei pe Pinterest.Sau poti sa-i iei un tricou/bluza/pantaloni pe care ti-a zis ea ca i-ar vrea....Sau poti intra in telul ei, sa vezi daca are aplicatii gen HM, Zara, Bershka si sa vezi daca a salvat ceva la favorite

1 răspuns:
| Jo17 a răspuns:

Buna. Daca sora ta e mai mica si ii plac papusile, ii iei o papusa Barbie si niste acesorii pentru papusa. Daca e adolescenta si domnisoara poti sa ii iei un parfum de la sephora, niste lacuri pentru unghii, un set de machiaj sau niste haine. E posibil ca in trecut sa iti fi zis ea ca vrea ceva. Poti sa iti amintesti din trecut ce a zis ea ca isi doreste foarte mult si ii iei acest lucru. Sau un catelus, o pisica, un hamster sau un papagal. Sau ii cumperi un bilet de avion sa mearga la plaja sau la munte, unde ii place ei. Ii cumperi o bicicleta. Niste carti( daca e pasionata de lectura) ii cumperi Volumul Harry Potter sau Twilight (Amurg de Stephenie Meyer)- asta o sa ii placa mult daca e pasionata de citit. Sau un laptop, un telefon s8 +. Tenisi All Star sau Adidas. Un tricou cu poza personalizata cu actorul/sportivul/vedeta/ei preferata sau cu crush-ul. Sper ca te-am ajutat happy