| denysa15 a întrebat:

Buna TPU.stie cineva statusuri de genu : "chiar daca tin mult la tine nu te baza pe asta, nu e de ajuns, intr-o secunda dragostea ce ti-o port se poate transforma in ura, cu indiferenta ta nu faci altceva decat sa fiu mai indiferenta decat tine"... dau funda la cel mai frumostongue

7 răspunsuri:
| KirigayaKirito a răspuns:

Cand ma uit la soare, vad lumina in viata mea! Cand ma uit la luna, vad mister in sufletul meu! Cand ma uit la stele, te vad pe tine langa mine! Dar nu iti face mari sperante, caci totdeauna plang si blestem pentru ca nu esti mai departe!winking, mie imi place mult acest status, acum depinde de tine! pup! si sa iti dau mai unul care nu are legatura cu din astea dar e fain. Pariu ca stiu ce faci acum? Stai cu mana pe maus si citesti ca prostu statusul meu!tongue big grin

| SamSon a răspuns:

Uite aici o multime de status-uri
http://www.statusuri.name/

| Skylerx a răspuns:

"E atat de frumos sa gasesti sentimentul pierdut. E atat de frumos sa oftezi dupa primul sarut. E atat de frumos sa iubesti si sa fii iubit"
"Daca norii varsa lacrimi, si iubirea n-a trecut, poate mai apare o sansa sa pornim de la inceput"
"Ma scuzati de deranj... Ati primit un mesaj cu un pupic de noapte buna? Dupa trecere va rugam sa adormiti si sa visati expeditorul"
"Te iubesc la nebunie ca un tort pe farfurie, te-as manca cu lingurita si ti-as saruta gurita"
"Un zambet nu inseamna fericire asa cum o lacrima nu inseamna durere. Poti plange cand esti fericit, poti sa razi cand inima iti plange"
"Daca dragoste ar putea fi evitata doar inchizind ochii, nu as mai clipi niciodata de frica sa nu las vreo secunda fara sa fiu indragostita de tine"
"Dragostea este ca atunci cand stai pe cimentul moale: chiar daca pleci, urmele-ti raman acolo"
"Sopteste-mi dorinte. Doreste-ti in soapta"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi cereai false scuze, aveai priviri confuze, citeam minciuni pe buze, acum incep sa ma amuze, nu ai fost ca oricare altu` ai fost ca si celalalt

| Anaalex520 a răspuns:

Stiu ca sunt multe si poate nu e ceea ce cauti, dar fa-ti timp sa le citesti pe toate! kiss

1.Esti un oarecare, care cauta parcare!

2. Daca spun ''PA'' nu inseamna ca plec!

3.Stii? Vad viata ca pe un joc.Sunt pasionata mereu de primul loc.

4.Ma exprim sa intelegi mesajul! Eu nu-s m*-ta sa cenzurez in fata ta limbajul!

5. Vrei sa ma schimbi? Schimba-te tu primul! Tu esti doar personajul eu fac tot filmul.kiss

6.Sunt inofensiva.Dar gandul meu e criminal!

7.Si cateodata pur si simplu nu pot sa tac!

8.Sa iert`? poate`! Sa uit? Niciodata!

http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-2016.html

| Emotionx3 a răspuns:

Pei baaaa happy Fi cu tarfa ta happywinking NU ma ameti pe mine happywinking N-are rost nu tine happyDaca pe tarfa ta o vrei fi cu ea, dar uita de mie happy

Prostu pune botu laughing Trfa aia te ameteste ca sa ii dai bani pentru alte zdrentewinking

• _|_Nuu` m` lasi sa-ti arat cine sunt, haide spune`mi tuu` chiar t` crezi un sfant? Prietenii`tsi spun s` ma lasi ca sunt 0 tarfa. Hai pha, m` pis p` tine daca` asculti orice barfa!winking

M-am schimbat si pot visa acum.Nu mai vreau sa cer.Voi obtzine oricum. love struck"

Lumea vorbeste prostii ca sa te schimbe si te minte.numai tu poti vedea si dincolo de cuvinte

Pentru el esti doar o alta fata Mai mult nu ai fost niciodata El la tine nu tine d atatea ori te-a facut sa t simti un nimeni!winking.

Pentru cine m`a acuzat c`as fi uitat de unde am plecat, ma faci sa rad, niciodata n`ai stiut de unde am inceputwinking

Noi 2 ne intelegem asa de bine.Deoarece Iubim Acelasi Lucru.Adica Pe Mnlove struck

E doar o fata cat se poate de obisnuita :X Care nu are absolut nimic special. Are zile in care parul ii sta ca naiba. si zile in care arata extraordinar :Xlove struck

Oricat de interesant ar fi un barbat sigur exista undeva o femeie care e plictisita pana peste cap de ellaughing))

"Incerca sa privesti.e frumos afarawinking...recunoaste zambetul meu te baga in boala!

Iubitule. daca vrei sa ma intorc.e ca mine sau delocwinking

Frize` Brize` o sa`mi fie dor de ale tale Crize`rolling on the floor)

"Iti va fi dor poate'ntr'o zi...cand, auzindu'mi glasul, vei sti ca nu am sa revin...==> destinul meu e altul!

Nu am nevoie sa mi se`arate vreun drum sau sa fiu invatata cum sa gandesc acum!

Sunt educata de destinwinking Simt mult, arat putin love struck

Regreti? Regreta! Pt ca acum e prea tarziu am plecat si n.o sa my vin.tu plangi. mie`mi vine sa rad. e neplacut. dar gandeste`te ca a fost invers in trecut.\

Mereu vei cauta chipul meu infiecare EA din viata ta love struckwinking

Cu totii suntem de acord cu frumusetea interioara... si totusi lesinam dupa ambalaje

Cu timpul înțelegi că doar cel care e capabil să te iubească cu defectele tale, fără a pretinde să te schimbe, îți poate aduce toată fericirea pe care ți-o dorești

# plecată. nu știu când mă întorc / * Aveam clipe ce nu vroiam să se termine, acum stau și mă gandesc ce n`a mers bine? Aveam o mie de vise, o mie de viitoare planuri scrise. Acum?!

Daca aveam parte doar de aprecieri fara injuraturi, probabil eram ca altii, nu imi vedeam kpul de figuri.Si daca aveam bun simt si n te injuram si eu,credeai ca`s doar o fraiera de liceu fara tupeu...winking

Ai fost pe rând posesiv, gelos, orgolios, Indiferent şi, logic, într-un final, un prost...Şi-un clasic adevărat, ti-ai dat seama ce-ai avut exact când s-a terminat!"

Sper ca te.am ajutat

FUNDA puppy dog eyes love struck

| AdelynaDulcika a răspuns:

Iubirea nu ne raneste ne ranesc persoanele care nu stiu sa iubeascahappysad