| Monyyyyy a întrebat:

Buna TPU stiu ca is tânăra sa intreb asta dar is curioasă doar,eu sunt adoptata si mama mea a zis ca am avut in frate geamăn care a murit, asa crede Dar is sigura ca asa e azi era sigura.Eu daca as avea copii o sa am gemeni?happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Genetic vb e posibil

| horansgang a răspuns:

Nu exista nicio legatura intre cele doua lucruri. poti sau nu poti avea gemeni, asta depinde de soarta.

| ANDA135 a răspuns:

Nu se stie

| singuraticul90 a răspuns:

Nu o sa ai gemeni..acuma depinde, orice femeie poate sa nasca gemeni, deci asta depinde de dumnezeu tongue