| alexandramara a întrebat:

Voi cand va simtiti frustrati? Daca doriti povestiti-mi toata intamplarea.

Răspuns Câştigător
| sappy a răspuns:

Ma simt frustrat cand vad anumite persoane care nu pot accepta o parere utila chiar si cu argumente sau atunci cand iti doresti ceva si nu faci nimic pentru a schimba ceva!

10 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Ma simteam frustat cand veneam la lucru fara mancare si fara bani in buzunar, dar asta nu s-a mai intamplat dupa ce am divortat. Acum sunt frustrat ca sunt singur. big grin >.

| T0T a răspuns:

Cand ma cicale o fetita "inocenta" pe nume "Doub". Sper sa vada asta!

| Doub a răspuns (pentru T0T):

laughing))))))))))))))))))rolling on the floor))))))))))))))

| T0T a răspuns (pentru Doub):

Si cu asta te-am prinswinking Nu e nevoie sa iti explic cum.

| Doub a răspuns (pentru T0T):

Nu, chiar te rog. Explica-mi.

| T0T a răspuns (pentru Doub):

Nu te ajuta cu nimic daca stii tu, ma ajuta pe mine.

| Doub a răspuns (pentru T0T):

Mai Horror, la ce te ajuta?

| Dariusuu a răspuns:

Mă simt frustrat în momentele în care văd câtă nedreptate există în lumea asta.
Am învățat că ori cât de pregătit ai fii trebuie să fii pregătit să îmbrățișezi moartea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing Deci vrei sa-ti povestesc toata viata?

| MarcusAlex a răspuns:

Cand omor pe cineva de obicei...da imi trece dupa 10 minute...