| EllaEllii a întrebat:

Buna!
Va rog îmi puteți spune anime-uri cu vampiri?
In afara de "Vampire Knight".

Răspuns Câştigător
| tenshi261 a răspuns:

Blood + (avea la un moment dat parca), Karin (vampire), Rosario+Vampire, Hakuouki Shinsengumi Kitan(asta e super, pacat ca se term trist) si cam atat din cate stiu. Daca mai stii altceva sa-mi spui si mie plss
Apropo fundawinkingdaca vrei

4 răspunsuri:
| ImYourFuckingNightmare a răspuns:

Death Note
Nana
Kaichow Wa Maid Sama
Naruto

| AdrianaBacescu a răspuns:

Hellsing si Blood+.

| Yasmyn07 a răspuns:

Rosario+Vampire
Shiki
Blood +
Trinity blood
Chibi Vampire
Vampire Kisses
Hellsing
Vampire Fantasy
My Boyfriend is a vampire
Black Blood Brothers
Vampire Princess Miyu
Vampire Girl
Vampire Savior

Sper ca te-am ajutat!

| NOFBD a răspuns:

Multe dintre animeurile cu vampiri care au fost traduse in romana si care se vor mai traduce, le gasesti pe www.deseneanimeonline.ro
blood+,vampire knight, rosario vampire,diabolik lovers,bleck blood brothers, uraboku, dance in vampire bonds, shiki, karin, etc