| FeFy` a întrebat:

Vreau sa il fac gelos pe fostul prieten va rog sa ma ajutati cu sfaturi. Dau funda love struck.

Răspuns Câştigător
| FollowTheLight a răspuns:

Hehe...pai ar fi cateva modalitati!laughing

1.Din intamplare, apari in locul in care e si el,[ doar intamplare] imbracata si aranjata foarte foarte "hot".
2.Din alta intamplare, vorbesti cu o gramada de lume si te prefaci super fericita, razi incontinu, si nici nu il bagi in seama.
3.Dar daca chiar vrei sa dai lovitura suprema, atunci, apari in fata lui cu un alt baiat care arata super dragut[ care poate fi si un verisor de-al tau, important e ca fostul tau prieten sa nu afle asta]si va prefaceti suuuuper indragostiti, dar asta exact in fata lui.Normal ca nu o sa ii convina, si posibil sa fie cam gelos.
Sper ca te-am ajutat, succeswinking

8 răspunsuri:
| ThePunisher a răspuns:

Mai bine iti vezi de treaba ta... ce ai de castigat daca il faci gelos? Relatia voastra oricum s-a terminat, toata chestia asta cu 'vreau sa-l fac gelos' denota imaturitate din partea ta. Tu sa iti vezi mai departe de viata ta, si sa nu te mai intereseze ce crede el, ce face el, daca e gelos sau nu.

| Minks a răspuns:

Asta inseamna ca nu ai uitat de el si inca esti captiva in timp. Urat, nu te pot ajuta decat sfatuindu-te sa il uiti.

| Traianosik a răspuns:

E simplu, gaseste pe cineva cu care sa iesi in oras si ii faci in ciuda fostului prieten ca tu ai deja pe altcineva, te prefaci si tu ca-l placi pe cel cu care iesi. funda?

| niNNu a răspuns:

Inpriteneste cu prieteni lui.sau poate si mai mult.

Răspuns utilizator avertizat
| razvan1717 a răspuns:

"combina-te" cu cel mai bun prieten a lui.winking

| HipstaAlle a răspuns:

Buna.Pai poti sa te cuplezi cu altcineva si sa.i zambesti pe la spate ca esti fericita. Poti sa fii indiferenta si sa nu.ti pese de nimeni mai ales de el. Poti sa te certi cu el si sa folosesti replici din astea..."emo".hee hee Cam atat.

Funda? xD

| SynAya a răspuns:

Pai sa faci pe cineva gelos e cam rau.
Dar daca vreis a faci pe cineva gelos trebuie sa ai pe altcineva si in fata lui sai dai un sarut acelei pesoane nou