| KhloeKimberly a întrebat:

Bună ziua, am avut cont gratis pe Tinder și am putut trimite mesaje celor cărora le dădeam like.De curand am plătit un abonament pe 1 an și...NU mai pot sa trimit mesaje celor cărora le dau like pentru ca nu îmi mai apar la compatibilități. Cum se fac sa trimit mesaje? Mulțumesc

2 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Poti comunica doar cu persoane pe care le ai la compatibilitati. Faptul ca dai like la cineva nu creeaza compatibilitate. Trebuie sa-ti dea si persoana aceea like tie.
Citeste care sunt beneficiile unui cont platit pe Tinder. Cu siguranta nu se afla printre ele beneficiul comunicarii cu persoane pe care nu le ai la compatibilități.

| CracanelTrasPrintrunInel a răspuns:

Cum sa platesti pentru Tinder? Doamne fereste!