| florynnaa a întrebat:

Ma inteleg de minune cu verisoara mea. Dati-mi va rog un status sau un citat pe care-l pot pune cu photoscape pe o poza. Stiti voi, nu?

Răspuns Câştigător
| Larisaa88 a răspuns:

Buna! :*

1. Ce aveam demult avem si-acum, dar mai intens: o prietenie stransa si un suflet imens!

2. Ea ma iubeste, ea ma-ntelege! Ea e sora mea si mi-o dovedeste!

3.Cand esti trist...aminteste-ti de prietenii pe care i-ai avut, cu care te-ai batut...cu care ai crescut!

4.De fiecare dată când mi-a fost mai greu, lângă mine a fost ea, ai mei şi Dumnezeu!

5. Sunt langa tine. Am fost ieri. Voi fi si maine!

6. Ea nu e sora mea pe bune, dar sunt norocoasa ca am gasit-o din atata lume!

7.Nu o cunosc chiar/O cunosc de o viata si o iubesc mai mult decat pe viata mea!

8. Pot să mentionez un nume: X (numele ei) a fost lângă mine... Mi-a fost mai sora decât sora`mea când nu îmi era bine!

9. Au facut promisiuni ca or sa se iubeasca pana cand soarele o sa inceteze sa traiasca!

10. Ce minune ca suntem... ce mirare ca sunteti! smug laughing

Si mai am... laughing
Sper sa-ti placa vreunul din acestea! happy

Bafta! :*

5 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

- Pentru ca te iubesc! big hug
- Stiu ca ii datorez atat de multe, Ca uneori imi schimba viata`n cateva secunde
- Parca te-as cunoaste de o viata, poate doua, si abia astept sa vina celelalte noua :*

| Skylerx a răspuns:

Ai putea scrie:,, Verisoara, te iubesc!'' sau,, Abia astept sa ne vedem data viitoare!''

| bereblonda a răspuns:

Silence holds many words

| anNaaa a răspuns:

1-Ea este cea cu care ma vad in fiecare zi, este langa mine exact cand am mai mare nevoie de ea!
2-Cu tine; x de mana, toata viata v0m fi impreuna day dreaming cu tine in toate; x o sa-mpart totul pe jumatate; x
3-Zambeskwinking. nimic nu ma doare ...Si de va fi asa.Stiu ca privirea ta ma va ridica.
4-Zambesk cand se vad...Plng cand se cearta...Si indiferent de fapta. Greselile se impaca.Si se iartawinking

| Mircea_Gelius_1995 a răspuns:

Vreau pentru anita veriseara mea