| jane24 a întrebat:

Cadou pentru mama?(fara set,parfum, floare)

8 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Poti sa ii faci o surpriza sa ii comanzi un tort ( ceva mai personal, daca ii place o anumita floare, tortul la fel ca acea floare). Chiar daca ai spus nu floare e superb sa ii faci cadou un buchet de trandafiri in numar de cati ani face.
Mai poti sa ii faci cadou un set de bijuterii.

| grab a răspuns:

Cumpara-le bilete pentru un weekend la munte. abia ramai si tu singura acasa happy

| StefanKogut a răspuns:

Fa-ti patul, fa-ti curatenie in camera, fa-ti ordina in sifonier, spune-i dimineata La multi ani!, spala tu vasele, sterge praful si da cu un aspirator in toata casa si e de ajuns.

| Raluca961718 a răspuns:

Un tort si ceva personalizat cu familia voastra(Tablou, breloc, tricou, cana)

| Emilyca38 a răspuns:

Depinde. Daca ai mai mult timp la dispoziție, poți sa ii faci o pernuță in miniatura făcută dintr-un material si umpluta cu vata, pe care sa cosi un mesaj :

# Te iubesc, mama!

# La multi ani!

Etc. Asta, si o felicitare, totul pus intr-o punguță mica de cadou.

Daca nu, poți sa ii iei :

Geanta

Cana personalizata

Rama foto cu o fotografie cu familia

Mănuși

Eșarfă sau fular

Tort

Etc...

| EmiMTFK a răspuns:

Scrie pe un perete "Te iubesc mama" apoi leag-o la ochi si du-o sa vada. O sa fie un cadou mult mai frumos decat sa primeasca un lucru.; 3 incearca. big grin