| Sfinnx a întrebat:

Cand sunt acasa ma simt cam neiteresata de a conversa cu altii in afara de el.Pur si simplu nu vreau sa vorbesc cu nimeni nici la telefon,nu prea am inclinatie sa vorbesc cu altcineva, ptc stiu ca numai vorbind cu el ma simt bine si ma motiveaza.Nu stiu de ce am starea asta si ma simt atat de dezinteresata de restul din jurul meu.
Cand sunt la scoala mai comunic si cu alte persoane, dar parca tot prezenta lui imi place mai mult.

3 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Nu vad nici o problema. E normal sa siti asta cand ai o conversatie de calitate care iti aduce beneficii pe plan sentimental. Daca esti acasa vorbesti cu el sau iti vezi de ale tale mai bine decat sa vorbesti cu cine stie cine pe net.

| lBroken69 a răspuns:

E foarte bine.Asta denotă faptul că vă înţelegeţi bine, dar nu înseamnă că trebuie să îi respingi pe toţi ceilalţi din jurul tău.

| Coquineagra a răspuns:

Si cand relatia se va incheia, cu cine vei mai vorbi?
nu am un glob de cristal sa va stiu viitorul, nu ma intelege gresit, dar trebuie sa iei in calcul si posibilitatea asta.
deci, nu e nimic in neregula sa vorbesti doar cu o persoana, dar fa-ti si niste rezerve, mai cunoaste si lume noua pe langa...