| mesuoana14 a întrebat:

Care stie vreun adapost de animale din galati? ca vreau un husky.....pana in martie 2010 daca nu sunt in galati in braila este?

4 răspunsuri:
| sorin a răspuns:

Tu chiar crezi ca o sa gasesti la adapost husky? Intra si tu pe net si cauta la adapost sunt maidanezii.Succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu sa dau spre adoptie 6 caini...in galati... unde gaswesc un adapost? stie cineva? sad contact yahoo mess flory.mpdc@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sediul social: str.Al.Cernat, 15-19, bl. M5A, ap. 21
Adapostul functioneaza din 2007, pe un teren in apropierea orasului (10 min), cu suprafata de 1000 mp.La inceputul anului 2009, numarul animalelor adapostite a ajuns la 600 de caini si 70 de pisici.

| hottweet a răspuns:

Sorin sa stii ca sunt multi husky si malamuti si la adaposturi... sa nu crezi ca cei de rasa nu sunt parasiti, si eu sunt din galati dar nu am vazut nici un adapost