| Andreii83 a întrebat:

Câteva nume drăguțe de fată, dar și de băieți? Dau fundă! XOXO

Răspuns Câştigător
| lovecats123 a răspuns:

Nume de fata:iasmina,sofia,sara,alice,alisia,vanesa,anastasia,rose-mary,eveline,eleonora,elise,luiza,mia,viviana
nume de baiat:david,darius,eusebiu, eduard, simone, horatio, giulian sunt preferatele mele

| Lawliet14 a răspuns (pentru lovecats123):

David e foarte dragut.

6 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Alina/Diana/Cerasela/Sarra/Raluca
Adrian/Catalin/Madalin/Dimitris
O zi buna sa aihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fete: Olivia, Ina, Adriana, Alisa, Roxana, Silvia, Loredana, Adina
Baieti: David, Anton, Daniel, Lionel, Armand, Rafael, Victor

| CristinaSNC a răspuns:

Fata : Elena, Rebeca, Lavinia, Antonia
Baieti : Razvan, Liviu
Eu asa o sa imi botez copiii love struck laughing

| Soowhaat01 a răspuns:

Nume de fată : Eliza, Sorina, Sonia, Sorana, Delia, Iulia, Ariana.
Nume de băieţi : Eduard, Antonio, Alexandru, Louis.

| ShakeStar2000 a răspuns:

Nume de fata: Andreea, Maria, Nicoleta
Nume de baiat: Ionut, Andrei, Marius
Funda?