| Kaptain5088 a întrebat:

Ce ați face daca ați afla ca fiica voastră este sau vrea sa devina o actriță p.o.r.n.o

8 răspunsuri:
| Drolja a răspuns:

Mi-aş chestiona cu o mare stricteţe poziţia în creşterea copilul meu.

În cazul în care ceea ce a ales odrasla este mare parte influnţat de atitudinea părintelui, mai mult ca sigur că tătânul s-ar uita şi el la vreo câteva videoclipuri.

| Doub a răspuns:

As da-o afara din casa.

| Felys a răspuns:

Orice parinte isi doreste ce e mai bun pentru copilul lui, actoria de acest gen nu este deloc alegerea potrivita in nici o situatie, totusi exista si aceasta meserie fie ca ne place sau nu, probabil am incerca din rasputeri sa convingem copilul sa renunte la idee si daca nu vom reusii ne vom adapta situatiei

| PedoBarbie a răspuns:

E vorba despre fiica ta sau despre tine însuți.

| Lawliet14 a răspuns:

Te-as dezmosteni! Vorbesc serios!

| pufulescu a răspuns:

Depinde de varsta fetei, deci daca este o alegere constienta.

| ellebrandusa a răspuns:

Daca copilul are o educatie buna..nu va alege aceasta "meserie".

| Atena909 a răspuns:

Toti parintii vor sa le ofere copiilor lor tot ce e mai bun si mai frumos si, chiar daca parintii ar trebui sa-si sustina copii in orice fac, actoria poate ca pare o meserie frumoasa si productiva in mod financiar, dar nu multi reusesc sa retina replicire, sa nu aibe emotii si sa aiba reactiile potrivite. Dupa parerea mea ar trebui sa o convigi sa renunte la actorie, chiar daca o va durea, timpul i va vindeca rana lasata in suflet.