| R0CA19 a întrebat:

Ce anime-uri gen Naruto/Naruto Shippuden, Fairy Tail, Bleach stiti?
Si ce seriale gen Supernatural stiti?
Sa fie bune.

8 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Serial
The Vampires Diares si anime Vampire Knight.

| Athée a răspuns:

Seriale: True Blood
Jurnalele Vampirilor
Mesaje de dincolo

| AlexanderTheG a răspuns:

Anime gen Naruto stiu si stim foarte multe, poftim, aici ( http://www.narutofcr.com/f231-prezentari-anime ) gasesti cate anime gen acelora cate vrei tu :).

| UnunderstoodArtistHere a răspuns:

Blood c, Trinity Blood, One piece

| CatalyN4 a răspuns:

Salut! Nu ma uit la anime-uri dar ca seriale te poti uita la : Mesaje de dincolo si 2 barbati si jumatatelaughing)

| lairon a răspuns:

One piece, Shiki si Dragon Ball Z

| MaryNechita1993 a răspuns:

Si eu am vazut tot acelasi anime-uri ca cele pe care le-ai enumerat tu ....si nu stiu cu ce sa continui