| lul23 a întrebat:

Ce cadou as putea sa-i fac iubitului meu de ziua lui? As vrea ceva special si nu am nici o idee sad

19 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Pai depinde ce ii place prietenului tau happy
De exemplu :
-un parfum
-Un ceas (care ii v-a aduce mereu aminte de tine)
-un portofel din piele care nu costa mai mult de 200-300 de lei
-o camasa frumoasa.

Sper ca ti-am fost de foloshappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceva special zici...acum depinde si bugetul pe care il ai la dispozitie si la ce stadiu ati ajuns in relatie happy si depinde si ce fel de persoana este el. daca stii ca apreciaza ceva facut de tine... poti face o cina romantica, in doi. dar pregatita de tine... apoi o atmosfera romantica, lumanarele, un strugure, un vin bun etc... un masaj. sau ai mai putea sa te costumezi intr-un iepuras si sa iesi dintr-o cutie de cadouri laughing) daca sunteti la inceputul relatiei merge si un parfum. happy P:S. sa ne anunti ce i-ai luat pana la urmatongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune i o paza cu voi 2 intr o rama si atat, o sa l termini cu asa ceva

| Pisicuța1602 a răspuns (pentru anonim_4396):

Exact asta e cel mai frumos cadou happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu pritenului meu i-am facut la un an de cand suntem impreuna un album cu toate mesajele noastre, incepind cu primul mesaj. Timp de un an copiam toate mesajele lui si ale mele intr-un carnetel, si apoi la un an le-am tapat si le-am laminat si am facut un album, prima pagina fiind cu poza noastra. A fost shokat...Si impreuna la un pahar cu sampania citeam mesajele si ne aduceam aminte prin cate am trecut timp de un an. Acum suntem 3 ani impreuna si mai rasfoim albumul cu inceputul dragostei noastre. A fost super!

| Elena_Gabriela_1994 a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta e o idee interesantahappy cred ca o sa incerc si eu... desi nu am prea multe mesajebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca cadou ii poti face, de exemplu 2 hulubasi statuie care o poate pune pe masa si tot timpul se va ginde la iubita lui...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O cina romantica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sepoate si o bratsara de argint sau ceva de genul acesta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici intr-un caz nu ceas

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O cana cu poza voastra

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai o inimioara de plus si o poza cu voi in intr-o rama finuta, il va da peste cap eu asa i-am fc iubitului meu si sper sa ii placetongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa ii cumperi un tricou si sa imprimi poza cu tine si cu el ...sau faci un tablou mare cu o poza,ii cumperi o bratara de argint,un parfum, un naparat de ras profesional, ii faci un cd cu melodiile preferate si pe carcasa pui poza cu voi si o dedicatie,,

| nuintelegnimic a răspuns:

O felicitare cu voi 2love struck sau ceva personalizat.thinking ceva de valoare (bijuterii) thinking

| MihaiAlexZaharia a răspuns:

Ia-i cadou o dulceata facuta la ceaun pe foc de lemne, cum manca la bunica lui. Sigur nu o sa se astepte.
Dulceata o producem chiar noi, acasa:
http://bunicel.ro/cosuri-cadou/

Alte răspunsuri
| elena24 a răspuns:

Exista cineva care face carti personalizate cu citate de dragoste si fotografiile indragostitilor.Am vazut o astfel de carte... e super frumoasa.Cartea costa 54 si se platesc si taxele curier. E un cadou deosebit.

| MagicDoll a răspuns (pentru elena24):

Imi puteti da link sau ceva?

| Frumusik_Danutza_1998 a răspuns:

Un lantisor de aur mic sh finut sau camasa