| tea a întrebat:

Ce cadou as putea sa-i fac prietenei mele, care implineste in februarie 23ani? nu vreau ceva f extravagant, pur si simplu ceva frumos si amuzant?

Răspuns Câştigător
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Cadourile sunt mai greu de facut cand nu cunosti bine pe cineva, dar cand o cunosti si stii care ii sunt preferintele (la flori, la lectura, la parfum sau ciocolata) e mai usor. De asemenea depinde daca ii plac sau nu jucariile mari de plus. Un DVD nou cu filme, sau muzica... ar fi de asemenea foarte interesant. Poti alege un tricou pe care sa inscriptionezi un text dragut care s-o caracterizeze... sau s-o faca sa rada.

1 răspuns:
| oareunde a răspuns:

Un album dragut cu fotografii cu voi doi, un ursulet mare de plus, bijuterii, lenjerie intima, carti, filme, depinde si de ce pasiuni si ocupatii are ea, "De ce iubim femeile" de Mircea Cartarescu si un buchet mare de florile ei preferate.