| Ștefana_Mara_1990 a întrebat:

Ce cadou as putea sa ii iau tatalui meu? ..maine e ziua lui happy

7 răspunsuri:
| miolina a răspuns:

Un aparat de barbierit, pentru a se barbieri in cosmos.

| T0T a răspuns:

Un ceas mecanic, clasic. Asta daca nu are unul deja. Daca are poti sa ii iei ceva de ras sau un tricou sau chiar un parfum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O cheie de masina ce curenteaza laughing
Un tricou personalizat
Carnetul de note cu 10 pe linie
''Tati, promit sa fiu cumintebatting eyelashes ''
O scrisoare despre ce minunat este.
Ciorapi.
Un tort.
Ciocolata
O carte
Bere
Nu mai am idei...

| Neuronul a răspuns (pentru anonim_4396):

Ciorapi! laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Neuronul):

Vorbesc foarte serios.
Si eu i-am luat tatalui meu cadou, odata, ciorapi, ciocolata si un pulover.
Si cand i-am dat alea a spus :
'' Mda laughing Ciorapii i-ai luat din noptiera, ciocolata din frigider si puloverul cred ca mi l-a luat ma.ta '' rolling on the floor Nu-mi vine sa cred cum de a ghicit.

| Neuronul a răspuns:

Îi pooti alege cadoul în funcţie de ce fel de om este el.

Un ceas, dacă este un om inteligent şi punctual.
Un parfum, dacă este un bărbat care are foarte mare grijă de felul în care se prezintă.
O cravată, dacă lucrează la birou.
O sticlă de vin, şampanie, dacă ştii că îi place să mai guste din când în când o tărie.
Un trabuc, dacă este fumător.
Un album cu trupa lui favorită, etc smug

| Stefystefytza a răspuns:

Depinde de stilul tatalui tau!