| yukio16 a întrebat:

Ce cadou i-as putea face mamei mele de ziu mamei(8 martie). Cel mai frumos gastiga o funda!

4 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Consider ca cel mai de efect cadou e un ghiveci cu flori naturale! Nu e prea costisitor, si mama va fi foarte incantata de cate ori o va ingrijii!

| VeronicaLL a răspuns:

Uite o idee pentru cea mai frumoasa declaratie pe care i-o poti face: http://jurnalulcopilului.wordpress.com/2012/03/07/la-multi-ani-mamica-mea/

| AmelieSiCamAtat a răspuns:

Ai putea sa scrii o poezie sau o compunere. daca nu ai idei de poezie ia de pe internet! da-mi funda

| Mihai98florian a răspuns:

Pai i-ai ceva ce sti ca ii place un parfum, un buchet de flori sau ceva facut de tine din suflet de exemplu o felicitare cu o declaratie sau o poezie