| împreunăfacembine a întrebat:

Ce cadou i-as putea lua celei mai bune prietene de ziua ei de naștere?

5 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Un antivirus.

| eckblume a răspuns:

Ceva ce crezi ca i-ar placea. Tu o cunosti cel mai bine. De exemplu, ii poti cumpara o carte, accesorii de par (ori bratari, cercei), un obiect simbolic (ursulet, idk), ceva personalizat.

| Nume6 a răspuns:

Ondulator, un set frum de căni, husă de telefon mișto, o geantă super misto, sandale, tenisi, un parfum mișto, câteva dulciuri bune si delicioase frumos impachetate, cui nu-i plac dulciurile, produse de make-up, o rochie elegantă, un tort făcut de tine, o floare la ghiveci, un tricou, o pereche de blugi, cercei și brăţară de argint sau brăţară si colier, lenjerie de pat cu feţe de perne cu animaţii, o ramă cu poza voastră sau un tablou în creion cu poza ei există firme pentru asa ceva ba chiar ii picteaza in culori portretul. Orice i-ai lua cred ca prietenia e mult mai importantă si daca e chiar prietena ta o sa aprecieze si un ac dacă îi iei laughingwinking

| Zorn a răspuns:

Gandeste-te daca a vorbit vreodata de un anume lucru pe care si-l doreste in preajma ta. Cand cumperi un cadou trebuie sa tii cont foarte mult si de tipul de personalitate pe care il are ea. Daca ii place sa citeasca cumpara-i o carte buna pe care si-o dorea de mult, daca ii place make-up-ul cumpara-i o trusa de calitate etc.
Daca vrei sa ii faci un cadou care sa aiba legatura si cu prietenia voastra, aduna toate pozele cu voi, fa screenshot la conversatiile amuzante pe care le-ati avut, printeaza-le si fa-i un album personalizat in care sa scrii si tu ceva.

| LeonardoMihai a răspuns:

Salut, am o idee care s-ar putea să fie foarte faină, depinde cât de bine vă cunoașteți. Un cadou foarte mișto e un starmap: o hartă stelară cu constelațiile dintr-un moment foarte important din relația voastră (când ați devenit prietene, când ați depășit un obstacol important împreună sau orice alt moment mai important). Vezi aici: https://www.starmaps.ro/