| Annamaia a întrebat:

Ce cadou i-as putea lua mamei de craciun? Are 40 de ani.(as vrea ceva ingenios). Multumesc. Funda! :*

9 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

II poti lua o bratara, un colier, un articol vestimentar de culoarea ei preferata, dar cred ca cel mai frumos cadou ar fi ceva facut cu mana ta, chiar daca e o simpla felicitare.gestul conteaza, si orice i-ai lua asigura-te ca este impachetat frumos. Daca ii place sa citeasca o carte nu ar fi o idee rea.Sau poti face un mic "discurs", sa-i spui ca-i esti recunoscatoare pentru tot ce a facut pentru tine, etc.happy

| MissxD a răspuns:

Poti sa ii iei un accesoriu (bratara, colier, cercei), un simbol de Craciun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu ar trebui sa stii cel mai bine ce i-ar placea mamei tale. Asa ca mai gandeste-te happy

| FastAndFurious a răspuns:

Maica-mii ii plac seturile alea din argint cu pietre ( turcoaze, jad, onix etc).
Te ajunge insa unul pe la 150.

| JustRoxanne a răspuns:

Ceva ingenios ar fi sa scoti o poza cu voi doua, sa cumperi o rama si sa pui poza in ea. Ar fi o amintire care ramane toata viata + o ciocolata si un buchet de flori sau o Craciunita (floare), ca tot e sezonul. Sper ca ti-am fost de folos! :*

| IonelaaaS a răspuns:

O geanta, cv facut de tine, cv simbolic care sa ii aratre iubirea ta fata de ea, cv bibelou frumos,(eu intr-un an i-am luat un "bibelou" cu un ingeras sh ingerasul avea scris in mama spalme"te iubesc mami" si in alt an i-am luat un cosulet cu doi porumbei pe care scrie craciun fericit) fundita?:*

| Patrick0Star a răspuns:

Poti face TU o felicitare, si sa ii iei ceva gen fular si manusi sau o ciocalata geniala sau cafea fina...

| ny098 a răspuns:

Poti sa-i iei o pereche de cercei cu cristale!