| Mihaela_Denisa_1994_1CGx a întrebat:

Ce cadou ii pot face iubitului... avand in vedere ca este majoratul lui... nu am nici o idee va rog ajutatima dau funda :*

5 răspunsuri:
| William a răspuns:

I-ai facut sex oral? Daca nu asta ar fi un cadou potrivit.

| neutrino a răspuns:

Un lantisor si o bratara, ambele din aur.

| ombladon112 a răspuns:

Http://www.tricouart.ro/......ru-6120365 S-ar bucura sa primeasca un asemenea mesaj din partea ta :))

| Mădălllinna a răspuns:

Un ceas, un plus, un lantisor, o bratara happy depinde ce pasiuni are si el. happy masinute de colectie, un telescop tongue

| Mihaela_Denisa_1994_1CGx explică:

De unde i.as putea cumpara un lantisor si o bratara din aur si cat m.ar costa?