| Irrinne a întrebat:

Ce cadou pot să-i fac mamei mele de 40 de ani de 8 martie?

7 răspunsuri:
| KillMePlease a răspuns:

Ceva simbolic si care poate arata iubirea pe care i-o porti :3

| NoName0x0 a răspuns:

Un cadou ieftin si de efect: o felicitare cu ganduri si sentimente nobile fata de fiinta care ti.a dat viata si un buchet de flori de primavara, ce ai zice de zambile? big grin Pari si o fata cu o varsta relativ mica si de aceea m.am gandit la cadoul acesta...

| Neuronul a răspuns:

În funcţie de bugetul pe care îl ai îi poţi oferi un cadou care să îi fie util precum: Un epilator, cosmetice, parfum, creme, loţiuni, o bluziţă pe mărimea ei care crezi tu că i-ar place, lănţişor, brăţară, o posetă sau o carte big grin
Alege ceva femininwinking Nu uita că orice mamă este întâi femeie! ^_^

| vega358 a răspuns:

Poti sa ii cumperi un parfum sau o ciocolata si un lantisor, sau poti sa iei o poza cu tine si cu ea si sa faci o perna sau un tricou personalizat cu acea poza. sper ca te-am ajutat*

Răspuns utilizator avertizat
| NumeSecretDiscrett a răspuns:

In primul rand nu conteaza varsta. De exemplu mamei mele de anul acesta ( tot 40) eu i-am facut cadou cu surorile mele un tort mare si a fost extrem de fericita.

| WildAngel2000 a răspuns:

Buna! Incearca sa ii faci ceva tu, de obicei mamele sunt mai fericite cand primesc un cadou din inima. poti sa-i cumperi daca nu o bratara, un buchet de flori, o felicitare. Sper ca te-am ajutat! Funda? happy