| eugen11 a întrebat:

Ce cadou pot sa-i fac prietenului meu (15 ani)? ne cunoastem de 9 ani ....nu e iubit ...PRIETEN!

Răspuns Câştigător
| coco4000 a răspuns:

Pai dupa parerea mea ai putea face un album foto cu toate momentele voastre frumoase sau ceva facut de tine sa vada ca ti la el si nu ii cumper chesti fara valoare sentimentala.

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă este pasionat de citit, o carte!
Pa, pa.

| mona a răspuns:

Un tricou personalizat, o rama foto digitala sau un aparat foto

| OnuOnulică a răspuns:

O sapca misto. sau un tricou

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

„Mâini înzestrate" de Ben Carson. O carte excelentă. Te las să o descoperi singur. happy

| MiculFaraon a răspuns:

Ai putea sa ii faci cadou un tort care sa scrie pe el de la cel mai vechi amic al tau. Pa-pa.

| marianvranceanul1 a răspuns:

O carte, un parfum pentru. barbati, o bere.

| OlariuRox a răspuns:

Buna! cred ca cel mau bun cardou ar fi un parfum sau un tricou cu un desen funny happy

| Larisa0796 a răspuns:

Un parfum... Saau o pereche de adidasi laughing