| jane24 a întrebat:

Ce cadou sa ii iau mamei de ziua ei?

Răspuns Câştigător
| kisy a răspuns:

Poti sa ii iei un set(parfum, deodorant, gel de dus)si un buchet de flori sau alte cadouri dar nu trebuie sa exagerezi pentru ca nu uita:unei mame ii plac cadourile mici si semnificative mai ales daca acestea provin de la fiinta careia i-a dat viata! Funda?

8 răspunsuri:
| baru a răspuns:

La multi ani, mamei tale....in afara de flori, un tablou, o bijuterie,,, fara consumabile!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Un parfum

| grab a răspuns:

Un acvariu cu pesti. calmeaza privitul la ei.

| SweetMinion a răspuns:

O floare(planta verde pe care mamele le adora Putin mai mult decat ar trebui), un buchet de flori, un parfum, orice cadau va fi bine primit. Pana la urma, gestul conteaza.

| vlad11222343 a răspuns:

Depinde de ea, dar, sa nu-i faci nici chiar o felicitare pe care sa scrie La multi ani mama, eu iti recomand ceva facut de tine.

| bubuuu2349 a răspuns:

Un buchet de trandafiri si ceva practic. O manusa de bucatarie, de exemplu. Isi va aduce aminte mereu cand o va folosi

| Ea_Andre_2000_byBq a răspuns:

O poza cu toata familia in rama

| ღξlεnαღ a răspuns:

Un parfum, sau,, bijuterii'' dar desigur poti sa-i faci o felicitare si sa-i iei un buchet cu flori, cu siguranta se va bucura. Poti sa o ajuti la treaba prin casa sau chiar sa-i gatesti ceva, facut de tn.Sunt multe variante happy. Sper ca te-am ajutatwinking