| anonim_4396 a întrebat:

Ce credeti despre un tip care face atatea lucruri pentru iubita lui?

Fiindca ea e model, scrie articole sau bloguri despre ea laudandu-i peste tot frumusetea, in toate dezbaterile despre ea ii ia apararea ca un nebun considerand ca toate celelalte modele sunt geloase pe ea si a mers pana acolo incat a intiparit un cod pe fiecare poza a ei astfel incat descopera pe oricine ii copie pozele si le foloseste pe diverse site-uri.
Poate fi cineva chiar asa de obsedat?

2 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Doamne fereste.

| Diurpaneus a răspuns:

Tipul nu-i normal, asta nu mai e iubire, ci o obsesie care pana la urma o v-a sufoca pe iubita lui. Consider ca pana la urma se vor desparti.